Zabezpečovací systém Jablotron

JABLOTRON 100+ je revoluční bezdrátový nebo sběrnicový (drátový) systém určený k ochraně objektů. Je vhodný jak pro objekty určené k bydlení (byty, domy), tak i pro komerční objekty jako jsou firmy, hotely, výrobní areály a další.  Může hlásit vloupání, požár, únik plynu nebo vody, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. 

Systém umožňuje nastavit i domovní automatizaci jako je např. ovládání spotřebičů, řízení topení, otevírání dveří nebo garážových vrat a spoustu další automatizace. Vše je přitom pohodlně ovladatelné z klávesnice v objektu, nebo přes mobilní aplikaci My Jablotron odkudkoliv na světě.

Čtyři kroky k bezpečí

Na začátku je český alarm. S jeho vývojem i výrobou má JABLOTRON 25 let zkušeností a zakládá si na jeho inovativnosti, kvalitě a snadném ovládání.

Následuje profesionální montáž od certifikovaných partnerů JABLOTRONU jako je náš tým.
Díky tomu máte záruku, že bude vše správně fungovat.

Dalším krokem je připojení alarmu na nejmodernější pult centrální ochrany ve střední Evropě. Operátoři 24 hodin denně vyhodnocují zprávy z vašeho alarmu a v případě potřeby vás kontaktují a vyšlou zásahovou jednotku k vašemu střeženému majetku.

Od instalace alarmu u Vás máte připojení na pult centrální ochrany na 3 měsíce zdarma se službou Celková ochrana.

ORIGINÁL

Každý instalovaný zabezpečovací systém je originální.
Před každou instalací Vás navštíví náš certifikovaný technik a probere s Vámi vaše představy a navrhne Vám nejdostupnější a nejlepší řešení na míru přímo pro Vás.
Poté Vám bude vypracovaná cenová nabídka.
Veškeré úkony spojené s obhlídkou místa instalace a vypracováním cenové nabídky máte od nás ZDARMA